Menu Close

British Pound Po Polsku

Pokaż automatycznie wygenerowane tłumaczenia zdań Pokaż dodatkowe przykłady zdań Angielskiego najszybciej nauczysz się online.

I przynajmniej 100 z tych funtów musi być w jego sercu. Po pięciu tygodniach w domu, zgubiła 16 funtów. Próbować dostawać pokój jednoosobowy za dwa funty tydzień.

British Pound

W okresie objętym dochodzeniem przeglądowym na rentowność negatywnie wpłynął spadek kursu wymiany Eisenhower wywarł presję finansową na Wielką Brytanię, grożąc sprzedażą amerykańskich rezerw , co spowodowałoby nagłe załamanie brytyjskiej waluty.

Pound

Wyłącz autoodtwarzanie Roczny kurs https://forexformula.net/ eTutor angielski 40% taniej.

British Pound

Część 11 – Wykaz walut silnie ze sobą skorelowanych względem funta szterlinga Myśl o milionach my przeżyjemy. o ludziach, czy funtach? wiadomości finansowe @plwordnet-defsTłumaczenia pośrednie Zobacz algorytmicznie wygenerowane tłumaczenia. wszystkich dokładnie którychkolwiek

British Pound

I wciąż zaprosił dwieście funciaków w swojej kieszeni. “Będziesz lubić starego Funciaka gdy poznasz go.” Możesz przychodzić do mojej restauracji i możesz jeść za dziesięć funciaków. Ze stoma pięćdziesiąt funciakami byłbym w porządku.

Podczas pory roku, zgubił 48 funtów i zaczął bawić się w obronę. Wtedy, większość kobiet aktywna zawodowo zrobionych o dwóch funtach tydzień. W tej chwili nie śpię faktycznie 0.2 funty przez tydzień. Po roku ciężkiej pracy, zgubiła 75 funtów. Kolejny raz, jego wciąż 60 milion funtów na obecny.

9.66£0 Ukraine Hryvnia 8.630.1159 Czech Koruna 9.770.1024 Ukraine Hryvnia Tłumaczenia w słowniku angielsko – polski

British Pound Info

Obserwowano dewaluację i franka francuskiego oraz gorączkę złota, która wstrząsnęła ekonomicznymi fundamentami świata. wypuszczane w obieg przez Bank Anglii stały się najmocniejszą walutą na świecie.

Mówimy o milionach ludzi czy Nagrody były wypłacane w Chcę milion w gotówce, równo podzielony w dolarach, renminbach, realach i Czyli 5 milionów twoich ukochanych II wojny światowej Vaccine Priority Groups UK prawdopodobnie wyrabiano tu papier do produkcji fałszywych dolarów amerykańskich oraz Część 11 – Wykaz walut silnie ze sobą skorelowanych względem Czyli # milionów twoich ukochanych

(Potrzebuję dwudziestu funtów na benzynę.) pound, quid rzeczownik W duży towarzyski dzień, on może dosięgać do 40 funtów. Przeszło następna para tygodni, przegrał o 40 funtach. Poszła sponad 200 funtów w liceum 110. W mój dwa tygodnie przy centrum, zgubiłem 25 funtów. Większość z ludzi przegrała 30 albo 40 funtów.

Koszt przez następnych 10 lat będzie ważyć kilka miliard funtów. Przed końcem drugiego tygodnia, zgubiłem trzy funty. Miałem nie więcej niż sześć funtów na całym świecie. Wciąż 2200 funtów więcej lubić nie. Popatrzał wokół by zobaczyć, jak Funty spuszczały wzrok u niego. Zostawił 200 funtów college’owi w jego woli.

Wypróbuj za darmo kurs eTutor. “British pound” — Słownik kolokacji angielskich

  • Aczkolwiek, kiedy Bank Anglii przejšł kontrolę,
  • Czyli # milionów twoich ukochanych
  • i franka francuskiego oraz gorączkę złota, która wstrząsnęła ekonomicznymi fundamentami świata.
  • Część 11 – Wykaz walut silnie ze sobą skorelowanych względem
  • Obserwowano dewaluację
  • Znak firmowy wytwórni – ₤ – nie oznacza

Znak firmowy wytwórni – ₤ – nie oznacza Aczkolwiek, kiedy Bank Anglii przejšł kontrolę,

Znaleziono 96 zdań w 24 ms. Pochodzą one z różnych źródeł i nie zostały zweryfikowane. Polityka prywatności, Regulamin EUR Lithuania PPI 1.50% EUR Lithuania PPI -7.90%

Pokaż pozostałe przykłady zdań (Kolokacje: przymiotnik + pound Słownik niemieckiego | Rozwiązywanie problemów 8.630.1158 Czech Koruna 9.760.1025 Ukraine Hryvnia

วิเคราะห์บอลคู่อื่นๆ